Podařilo se! Naše boty jsou HAND MADE IN EU.

Jak jistě víte, naše první kolekce INTRODUCTION zahrnující 7 modelů byla vyrobena ve Vietnamu. Vzhledem k finančně náročné a zdlouhavé dopravě jsme si uvědomili, že je potřeba provést změnu. Navíc takhle na dálku byla kontrola výroby pro nás velmi složitá. Abychom mohli zákazníkům dlouhodobě garantovat vysokou kvalitu a flexibilně se přizpůsobovat poptávce, rozhodli jsme se přesunout výrobu do Evropy.

Usilovně jsme tedy hledali šikovné ševce a dílny, kde by byli schopni vyrobit naše unikátní boty. A na začátku roku 2019 jsme se mohli radovat z obrovského úspěchu. Podařilo se nám přesunout celou výrobu z Vietnamu do Evropy. Díky tomu máme nyní větší kontrolu nad výrobou a výběrem materiálů. Kromě toho jsme schopni do vývoje bot implementovat také poznatky našich zákazníků.

Kolekce SPRING 2019 je tak první evropskou kolekcí, která posunuje kvalitu o úroveň výš. Nové modely jsou ručně vyráběné z kvalitních materiálů, přičemž všechny komponenty pocházejí ze zemí Evropské unie (zejména Itálie a Polska).

Na začátku března jsme uvedli do prodeje modely Derby Black a Derby Brown a zároveň již pracujeme na dalších modelech pro kolekci SUMMER 2019. Neustále se snažíme poskytovat zákazníkům co nejvyšší kvalitu a co největší výběr produktů. I z toho důvodu si velice vážíme vaší zpětné vazby a všech vašich poznatků.

Děkujeme, že jste v tom s námi. :)

Daja & Víťa Do Phamovi

Tabulka velikostí
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení