Doručujeme na dobírku i na Slovensko (Zásilkovna - Zásielkovňa).

Jak to funguje

V čem spočívá tajemství bot DOPHAM'S?

Dophamsky vypadají navenek konvenčně a elegantně jako běžné pánské boty, zároveň jsou ovšem navrženy tak, aby vám přidaly několik centimetrů navíc a dodaly vám lepší pocit.

Tajemství spočívá v tom, že uvnitř boty je zabudován zpevněný vysoký klín o výšce až 4 cm. Z vnější strany jsou boty dále opatřeny klasickým podpatkem o výšce 2 až 3 cm, jako je běžné u pánských společenských bot. Díky tomu jste okamžitě vyšší až o 7 cm.

Dophamsky nejsou určeny pouze mužům menšího vzrůstu, jejichž partnerky jsou o něco vyšší, ale všem, kteří chtějí vypadat atraktivněji. Tyto boty vám totiž opticky prodlouží nohy, přimějí vás chodit vzpřímeně s narovnanými zády a hlavou vzhůru. Díky tomu se budete cítit sebevědoměji a vypadat dominantněji. S námi si nekupujete pouze elegantní boty, které vypadají stylově, ale zároveň získáte i ten vytoužený pocit být vyšší.

 

 

Je nošení tak vysokých bot pohodlné?

Všechny naše boty jsou vyrobeny z pravé kůže a kvalitních materiálů, aby vám zajistily pohodlí pro jakékoliv situace. Skrytý klín a vnější podpatek jsou vyrobeny z pryže, neboť ta je oproti jiným materiálům tvárnější a měkčí. Naše boty jsou speciálně navrženy tak, abyste se cítili přirozeně vyšší, avšak stále pohodlně.

Nechceme vás ovšem přesvědčovat sladkými řečmi, neboť tohle je záležitost, kterou si musíte vyzkoušet a pocítit na vlastní kůži (nebo vlastně na vlastní nohy). Z toho důvodu všechny boty zakoupené přes náš e-shop si můžete vyzkoušet a případně vrátit do 14 dnů. Nicméně z vlastních zkušeností věříme, že když si naše boty jednou nazujete, nebudete je už chtít vrátit (ledaže byste si vybrali špatnou velikost).

Samozřejmě chceme být k vám zcela upřímní. Přestože jsme navrhli boty tak, aby zajistily co nejvyšší komfort, celodenní chození nebude žádnou procházkou růžovou zahradou. Krása hold někdy bolí. Na druhou stranu však máme za to, že v našich botách nebudete chodit na žádné horské tůry a pro běžné každodenní nošení i kancelářskou práci jsou boty zcela vyhovující.

 

Jaké jsou tedy výhody těchto bot?

Přidají vám několik centimetrů navíc nenápadně a okamžitě. - Z vnějšího pohledu vypadají jako běžné společenské boty.

Zlepšují váš fyzický postoj. - Budete nejen vypadat vyšší, ale zároveň vás donutí chodit vzpřímeně s hlavou vzhůru, což vám dodá dominanci a atraktivnost.

Bezbolesná metoda. - Na trhu sice existují další způsoby, jak se nechat prodloužit o několik centimetrů (viz ortopedické zákroky prodlužující kosti), nicméně tyto metody jsou časově i finančně náročné a stranou ponecháme otázku jejich dopadů na zdraví člověka.

Vaše partnerka si bude moci konečně taky vzít podpatky!

Podle různých průzkumů jsou vyšší muži úspěšnější, ale vzhledem k tomu, že to nemáme ověřené, doporučujeme vám, abyste si to ověřili sami na sobě. :)