Jak fungují zvyšující boty?

V čem spočívá tajemství zvyšujících bot DOPHAM'S?

Zvyšující boty DOPHAM'S vypadají navenek konvenčně a elegantně jako běžné pánské boty. Tajemství spočívá v tom, že uvnitř boty je zabudován zpevněný klín o výšce až 4 cm. Z vnější strany jsou boty dále opatřeny klasickým podpatkem o výšce 2 až 3 cm, jako je běžné u pánských společenských bot. Díky tomu jste okamžitě vyšší až o 7 cm.

Zvyšující boty nejsou určeny pouze mužům menšího vzrůstu, jejichž partnerky jsou o něco vyšší, ale všem, kteří chtějí vypadat atraktivněji. Tyto boty vám totiž opticky prodlouží nohy, přimějí vás chodit vzpřímeně s narovnanými zády a hlavou vzhůru. Díky tomu se budete cítit sebevědoměji a vypadat dominantněji. S námi si nekupujete pouze elegantní boty, které vypadají stylově, ale zároveň získáte i ten vytoužený pocit být vyšší.

Srovnání

 

 

 

 

 

rozříznutá bota 4

 

 

 

Je nošení tak vysokých bot pohodlné?

Všechny naše boty jsou vyrobeny z pravé kůže a kvalitních materiálů, aby vám zajistily pohodlí pro jakékoliv situace. Skrytý klín a vnější podpatek jsou vyrobeny z pryže, neboť ta je oproti jiným materiálům tvárnější a měkčí. Naše boty jsou speciálně navrženy tak, abyste se cítili přirozeně vyšší, avšak stále pohodlně.

Jaké jsou tedy výhody těchto bot?

  • Přidají vám několik centimetrů navíc nenápadně a okamžitě.
  • Zlepšují váš fyzický postoj.
  • Bezbolesná metoda.
  • Vaše partnerka si bude moci konečně taky vzít podpatky!
  • Podle různých průzkumů jsou vyšší muži úspěšnější, ale vzhledem k tomu, že to nemáme ověřené, doporučujeme vám, abyste si to ověřili sami na sobě.

Tabulka velikostí
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.