Jak fungují zvyšující boty?

V čem spočívá tajemství zvyšujících bot DOPHAM'S?

Zvyšující boty DOPHAM'S vypadají navenek konvenčně a elegantně jako běžné pánské boty. Tajemství spočívá v tom, že uvnitř boty je zabudován zpevněný klín o výšce až 4 cm. Z vnější strany jsou boty dále opatřeny klasickým podpatkem o výšce 2 až 3 cm, jako je běžné u pánských společenských bot. Díky tomu jste okamžitě vyšší až o 7 cm.

Zvyšující boty nejsou určeny pouze mužům menšího vzrůstu, jejichž partnerky jsou o něco vyšší, ale všem, kteří chtějí vypadat atraktivněji. Tyto boty vám totiž opticky prodlouží nohy, přimějí vás chodit vzpřímeně s narovnanými zády a hlavou vzhůru. Díky tomu se budete cítit sebevědoměji a vypadat dominantněji. S námi si nekupujete pouze elegantní boty, které vypadají stylově, ale zároveň získáte i ten vytoužený pocit být vyšší.

Srovnání

 

 

 

 

 

rozříznutá bota 4

 

 

 

Je nošení tak vysokých bot pohodlné?

Všechny naše boty jsou vyrobeny z pravé kůže a kvalitních materiálů, aby vám zajistily pohodlí pro jakékoliv situace. Skrytý klín a vnější podpatek jsou vyrobeny z pryže, neboť ta je oproti jiným materiálům tvárnější a měkčí. Naše boty jsou speciálně navrženy tak, abyste se cítili přirozeně vyšší, avšak stále pohodlně.

Jaké jsou tedy výhody těchto bot?

  • Přidají vám několik centimetrů navíc nenápadně a okamžitě.
  • Zlepšují váš fyzický postoj.
  • Bezbolesná metoda.
  • Vaše partnerka si bude moci konečně taky vzít podpatky!
  • Podle různých průzkumů jsou vyšší muži úspěšnější, ale vzhledem k tomu, že to nemáme ověřené, doporučujeme vám, abyste si to ověřili sami na sobě.

Tabulka velikostí
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení