Časté dotazy

Milí zákazníci, během provozu e-shopu jsme se setkávali s několika podobnými dotazy, a proto jsme se rozhodli je vyčlenit do sekce "Často kladené otázky". Pokud zde nenajdete hledanou odpověď, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na info@dophams.com. Rádi vám pomůžeme.

 

1. Budu se zvyšujícími botami DOPHAM’S opravdu nenápadně vyšší?

Zvyšující boty vypadají navenek jako běžné pánské společenské boty, ale díky vnitřnímu skrytému klínu o výšce až 4 cm a vnějšímu klasickému podpatku o výše 2-3 cm jste okamžitě vyšší až o 7 cm – zcela nenápadně, neboť navenek není skrytý klín viditelný.

 

2. Je těžké se naučit chodit se zvyšujícími botami?

Zvyšující boty nejsou naštěstí jako brusle, na kterých se musíte dlouhé hodiny učit jezdit. Jedná se stále o boty, které se po několika chozeních stanou pro vás zcela přirozené a později dokonce zapomenete, že je máte na nohou. Po doručení vám doporučujeme si s botami krátce pochodit doma, abyste si zvykli na pocit být vyšší.

 

3. Mohu si dophamsky někde vyzkoušet v kamenné prodejně?

Můžete se po domluvě zastavit do naší kamenné prodejny na adrese Roháčova 177/7, Žižkov, 130 00 Praha 3, kde si můžete vyzkoušet všechny modely z naši kolekce a hned si některý pár odnést domů. Dále zákazníkům v Praze nabízíme možnost rozvozu zdarma. V rámci této služby vám přivezeme vybrané boty až k vám domů, kde si je můžete nezávazně vyzkoušet.

Zákazníci mimo Prahu mohou využít možnost doručení přes Zásilkovnu, PPL nebo Českou poštu a případně boty vrátit do 14 dnů, pokud nebudou vyhovovat (viz otázka č. 4 a 5).

 

4. Dorazily mi dophamsky, ale velikost mi nesedí.

V tomto případě nás kontaktujte e-mailem, kde se spolu domluvíte na dalším postupu. Ten bývá většinou takový, že nám boty zašlete zpátky a my vyexpedujeme vámi nově zvolenou velikost, nebo pokud není velikost, tak jiný model dle vašeho výběru. V případě výběru doručení na Zásilkovnu můžete boty po domluvě vrátit na vybrané Zásilkovně, kde si také vyzvednete novou velikost. Výměna přes Zásilkovnu probíhá zcela bezplatně a cenu poštovného vám neúčtujeme.

 

5. Dophamsky se mi nelíbí, chci je vrátit.

Věříme, že k takovému případu nedojde, ale máte na to samozřejmě nárok a můžete tak učinit do 14 dnů. V tomto případě nás kontaktujte e-mailem, kde se spolu domluvíte na dalším postupu. Ten bývá většinou takový, že nám boty zašlete zpátky a my vám po jejich doručení vrátíme peníze.

 

6. Přeju si doručit dophamsky na Slovensko. Je to možné? Lze dobírku platit v EUR?

Ano, dophamsky doručujeme i na Slovensko, a to přes Zásilkovnu a PPL kurýra. Prostřednictvím Zásilkovny a PPL pak probíhá také případná výměna velikosti. Dobírku lze zaplatit v EUR.

 

7. Z jakého materiálu jsou dophamsky vyrobeny?

Všechny modely DOPHAM'S jsou vyrobeny z kvalitní přírodní kůže v hladkém nebo semišovém provedení. Boty jsou ručně vyráběny v Evropě, přičemž většinu materiálů dovážíme přímo z kolébky módy - Itálie.

 

8. Odeslal/a jsem objednávku, ale nepřišel mi potvrzující email. Co mám dělat?

Potvrzující email o přijetí objednávky musí přijít vždy. Pokud vám email nebyl doručen, ale máte dojem, že proces objednávky proběhl v pořádku, pak jako první zkontrolujte schránku spam/hromadné, to je opravdu nejčastější důvod, že objednávku, resp. její rekapitulaci, v emailové poště nemáte.

Pokud tam nebude, pak nás prosím kontaktujte na e-mail info@dophams.com nebo přes kontaktní formulář níže.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Tabulka velikostí
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.