O DOPHAM'S

Se zvyšujícími botami si užijete sebejistý krok při důležitém jednání, výročním večírku i celodenním svatebním maratonu. V DOPHAM'S spojujeme funkčnost, design, prémiovou kvalitu a nekompromisní pohodlí. Přesně to, co jsme před lety sami hledali. Pro všechny náročné muže, kteří nechtějí nic míň, než to nejlepší.

Napsali o nás

Jak DOPHAM'S fungují?

Zvyšující boty mají zabudovaný skrytý klín o výšce 3–4 cm. Klasický podpatek, nebo u volnočasových bot podrážka, jim přidává další 2–3 cm. Celkem tak získáte až 7 cm navíc – aniž by kdokoliv mohl něco rozpoznat. Boty prodlouží vaše nohy, přimějí vás chodit vzpřímeně, s narovnanými zády a hlavou vzhůru.

Nekompromisní pohodlí

„Nečekal jsem, že budou tak pohodlné.“ To je reakce, kterou ve vašich zprávách a recenzích vidíme nejčastěji. Dophamsky navrhujeme tak, aby s vámi držely krok po celý den. Klín je vyrobený z měkké tvárné pryže, a tak o něm po chvíli nebudete ani vědět. Každý jeden model bot na sobě nejdříve sami otestujeme. A vůbec je nešetříme.

DOPHAM'S, to je...

Zkušenosti našich zákazníků

"Naprostá spokojenost. Rychlé vyřízeno celé objednávky. Boty krásně zabaleny. Milý vzkaz. Boty jsou krásné a zvyšující efekt nemá chybu. Velmi děkujeme a doporučujeme."
"Zatiaľ som objednával 2x a určite v budúcnosti ešte objednám. Topánky sú krásne, výborne sa nosia a dodajú potrebných pár cm navyše. Potešil ma tiež ručne napísaný odkaz v elegantnej obálke. Takýto prístup sa len tak nevidí. Držím palce v podnikaní."

 DOPHAM'S mělo zůstat tajemstvím

Jsme česko-vietnamský pár a s manželkou nás dělí asi 5 cm výškového rozdílu. Když ale Daja obuje podpatky, o svůj výškový rozdíl rázem přijdu. Asi chápete, že jsem se s tím nechtěl úplně smířit. Rozhodl jsem se proto změnit pravidla hry.

Nejdříve jsem zkusil vyrobit klín do bot sám, skončilo to ale protrpěným večerem s vyzouvajícími se patami. Tudy cesta nevedla. Tak snadno se ale nevzdávám, a tak jsem při návštěvě Hanoje nechal boty vyrobit u zkušeného ševce. Zjistil jsem, že elevator shoes nejsou ve světě žádnou novinkou, a boty dopadly nad očekávání skvěle. Při každé návštěvě Vietnamu jsem si alespoň jedny odvážel domů.

Tady to mohlo celé skončit. Tajemství zvyšujících bot by zůstalo mezi mnou a Dajou. Pro mě ale boty byly takovým objevem, že jsem si to nedokázal nechat pro sebe. Ten sebejistější krok a nadhled jsem chtěl dopřát i vám.

Rozhodli jsme se proto představit zvyšující boty u nás v Česku. Zařídili jsme výrobu v EU, abychom vám nabídli tu nejlepší kvalitu, a začala naše mise dodat ambiciózním mužům sebejistotu v kroku a jejich ženám volnost v módě. Stejně jako zvyšující boty zpříjemnily život nám.

DOPHAM'S je naše srdcovka. Vážíme si každé vaší zprávy o tom, jak si užíváte svou novou perspektivu. Dodává nám to energii posouvat dophamsky dál a dál.

Moc Vám děkujeme,

Víťa a Daja Do Phamovi

Tabulka velikostí
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.