První kolekce DOPHAM'S - INTRODUCTION

S potěšením Vám představujeme naši první kolekci bot značky DOPHAM'S.

Na podzim roku 2018 jsme představili první kolekci našich bot DOPHAM'S. Kolekce INTRODUCTION má 7 modelů. Při volbě barev jsme chtěli zachovat konzervativnost a zůstat pouze u černé a hnědé. Zároveň jsme vám chtěli nabídnout modely pro formální i neformální události. V kolekci tak naleznete polobotky vhodné na plesy, svatby, divadla, ale také do práce a k běžnému každodennímu outfitu.

Všechny naše dophamsky jsou vyrobeny ve Vietnamu z pravé kůže. Podrážka a skrytý klín jsou vyrobeny z pryže, neboť pryž je oproti jiným materiálům tvárnější a lépe tlumí chůzi na vysokých podpatcích. Ke změkčení a zajištění pohodlnější chůze jsou boty opatřeny dvojitou vložkou - spodní změkčená vložka umístěna na ploše pryžového klínu slouží jako polštářek a vrchní kožená vložka zabráňuje prokluzování nohy v botě.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první kolekci DOPHAM'S a vše nemusí být perfektní, omlouváme se za jakékoliv nedostatky a vady, které se budeme snažit se zákazníky řešit individuálně. Zároveň přivítáme jakékoliv připomínky a návrhy na zlepšení, neboť se chceme neustále zdokonalovat.

Věříme, že si dophamsky oblíbíte, a děkujeme, že jste v tom s námi!

Daja & Víťa Do Phamovi

 

Tabulka velikostí
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení