Doručujeme na Slovensko i na dobírku přes PPL a Zásilkovnu.

FAQ

Milí zákazníci, po několika měsících provozu jsme se setkávali s několika podobnými dotazy, a proto jsme se rozhodli je vyčlenit do sekce "Často kladené otázky". Pokud zde nenajdete hledanou odpověď, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na info@dophams.com. Rádi vám pomůžeme.

 

1. Budu s botami DOPHAM’S opravdu nenápadně vyšší?

Dophamsky vypadají navenek jako běžné pánské společenské boty, ale díky vnitřnímu skrytému klínu o výšce až 4 cm a vnějšímu klasickému podpatku o výše 2-3 cm jste okamžitě vyšší až o 7 cm – zcela nenápadně, neboť navenek není skrytý klín viditelný.

 

2. Je těžké se naučit chodit s dophamskami?

Dophamsky nejsou naštěstí jako brusle, na kterých se musíte dlouhé hodiny učit jezdit. Jedná se stále o boty, které se po několika chozeních stanou pro vás zcela přirozené a později dokonce zapomenete, že je máte na nohou. Po doručení vám doporučujeme si s dophamskami krátce pochodit doma, abyste si zvykli na pocit být vyšší.

 

3. Mohu si dophamsky někde vyzkoušet v kamenné prodejně?

Můžete se po domluvě zastavit do našeho showroomu v 5. patře, Dětský dům, Na Příkopě 15, Praha 1, kde si můžete vyzkoušet všechny modely z naši kolekce a hned si některý pár odnést domů. Dále zákazníkům v Praze nabízíme možnost rozvozu zdarma. V rámci této služby vám přivezeme vybrané boty až k vám domů, kde si je můžete nezávazně vyzkoušet.

Zákazníci mimo Prahu mohou využít možnost doručení přes Zásilkovnu, PPL nebo Českou poštu a případně boty vrátit do 14 dnů, pokud nebudou vyhovovat (viz otázka č. 4 a 5).

 

4. Dorazily mi dophamsky, ale velikost mi nesedí.

V tomto případě nás kontaktujte e-mailem, kde se spolu domluvíte na dalším postupu. Ten bývá většinou takový, že nám boty zašlete zpátky a my vyexpedujeme vámi nově zvolenou velikost, nebo pokud není velikost, tak jiný model dle vašeho výběru. V případě výběru doručení na Zásilkovnu můžete boty po domluvě vrátit na vybrané Zásilkovně, kde si také vyzvednete novou velikost. Výměna přes Zásilkovnu probíhá zcela bezplatně a cenu poštovného vám neúčtujeme.

 

5. Dophamsky se mi nelíbí, chci je vrátit.

Věříme, že k takovému případu nedojde, ale máte na to samozřejmě nárok a můžete tak učinit do 14 dnů. V tomto případě nás kontaktujte e-mailem, kde se spolu domluvíte na dalším postupu. Ten bývá většinou takový, že nám boty zašlete zpátky a my vám po jejich doručení vrátíme peníze.

 

6. Přeju si doručit dophamsky na Slovensko. Je to možné? Lze dobírku platit v EUR?

Ano, dophamsky doručujeme i na Slovensko, a to přes Zásilkovnu a PPL kurýra. Prostřednictvím Zásilkovny a PPL pak probíhá také případná výměna velikosti. Dobírku lze zaplatit v EUR.

 

7. Z jakého materiálu jsou dophamsky vyrobeny?

Všechny modely DOPHAM'S jsou vyrobeny z kvalitní přírodní kůže v hladkém nebo velurovém provedení. Boty jsou ručně vyráběny v Evropě výlučně z evropských komponentů, přičemž dbáme na to, aby zaměstnanci měli důstojné pracovní podmínky.

 

8. Odeslal/a jsem objednávku, ale nepřišel mi potvrzující mail. Co mám dělat?

Potvrzující email o přijetí objednávky musí přijít vždy. Pokud jej nemáte, ale máte dojem, že proces objednávky proběhl v pořádku, pak jako první zkontrolujte schránku spam/hromadné, to je opravdu nejčastější důvod, že objednávku, resp. její rekapitulaci, v emailové poště nemáte.

Pokud tam nebude, pak nás prosím kontaktujte na e-mail info@dophams.com a vše spolu dořešíme.