Podívejte se, které celebrity nosí zvyšující boty, tzv. elevator shoes

Už nějakou dobu můžeme pozorovat vzrůstající trend zvyšujících pánských bot, tzv. elevator shoes. Velký podíl na povědomí o existenci elevator shoes má v posledních letech známý herec Robert Downey Jr. Představitel Ironmana si totiž neodpustí žádný outfit bez jeho oblíbených zvyšujících bot. Právě díky elevator shoes se stal jeho styl doslova ikonickým. Robert je nosí na červeném koberci nebo i při samotném natáčení. Tento herec měří v reálu 174 cm, ale často se výškově vyrovná i kolegům, jako je Chris Evans (Captain America), který měří 183 cm.

Celebrity si zamilovaly zvyšující boty z mnoha důvodů. Nejen kvůli jejich funkčnosti a většímu pocitu sebevědomí, ale i díky tomu, že jsou elevator shoes často stylové a zajímavé svým vzhledem. Navíc navenek vypadají nerozeznatelně od klasických pánských bot. Mezi další známé tváře, které tyto boty obouvají už pěknou řádku let patří Tom Cruise, Vin Diesel, Daniel Radcliffe (Harry Potter) nebo Sylvester Stallone. Zvyšující boty nosí i některé české celebrity. Uhodnete, které to jsou?

Věřte, že nemusíte být zrovna celebritou, abyste mohli využít výhod těchto speciálních zvyšujících bot. Možná je vaše partnerka vyšší, když si vezme podpatky nebo se vám prostě líbí představa být vyšší. Ať už je vaše motivace jakákoliv, naše zvyšující pánské boty vám skvěle poslouží. Navíc se zvyšujícími botami budete chodit narovnaně a omezíte tak hrbení. 

DSC_0473_ano copy

Jestliže vás tyto boty zaujaly, můžete vyzkoušet dophamsky – naše zvyšující boty z pravé kůže, které vám nenápadně přidají až 7 cm. Díky kvalitnímu materiálu navíc nemusíte dělat ústupky, co se týče pohodlí! Přesvědčte se sami a vyberte si svoje dophamsky ještě dnes na www.dophams.com.

Tabulka velikostí
Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.